اخبار شیرپوینت - آرشیو

برگزاری باشکوه دومین جشن دانش آموختگان دانشگاه جامع علمی کاربردی استان آذربایجان شرقی
گزارش تصویری

برگزاری باشکوه دومین جشن دانش آموختگان دانشگاه جامع علمی کاربردی استان آذربایجان شرقی جدید گالری

مراسم بزرگ جشن دانش آموختگان دانشگاه جامع علمی کاربردی استان آذربایجان شرقی با حضور دکتر پورمحمدی، استاندار آذربایجان شرقی؛ دکتر امید، ریاست دانشگاه جامع علمی کاربردی کل کشور؛ دکتر پیش بین، معاون فرهنگی و دانشجویی؛ ژائله، نخبه کارآفرین جهان اسلام و مدیر عامل شرکت شیرین عسل؛ دکتر روحیان؛ مدیر کل امور دانشجویی دانشگاه؛ مهندس دارابی، مدیرکل امور فرهنگی؛ روسای واحدهای استانی منطقه ۳ دانشگاه؛ روسای مراکز آموزشی استان، نمایندگان مدرسان، با شرکت ۳۵۰ دانش آموخته و در کل با حضور بیش از ۷۰۰ نفر در سالن آمفی تئاتر پتروشمی تبریز صبح روز ۲۰ آذر۹۸ برگزار گردید.

ادامه مطلب
مصاحبه با نماینده هیئت داوران مسابقات مناظرات دانشجویی

مصاحبه با نماینده هیئت داوران مسابقات مناظرات دانشجویی جدید

حمید رضا بابایی در گفت‌وگو با خبرنگار واحد خبری دانشگاه جامع علمی کاربردی آذربایجان شرقی، با اشاره به برگزاری سومین دوره مسابقات مناظرات دانشجویی دانشگاه‌های جامع علمی کاربردی کشور به میزبانی تبریز، اظهار کرد: این مسابقات نهالی است که در طول سه سال در دانشگاه علمی کاربردی تا حدودی رشد کرده است، برهمین اساس اکنون نباید انتظاری در سطح بالا از آن داشته باشیم.

ادامه مطلب
مصاحبه با نماینده دانشجویان تیم ماد جهاد دانشگاهی کرمانشاه

مصاحبه با نماینده دانشجویان تیم ماد جهاد دانشگاهی کرمانشاه جدید

حسن خدا کرمی در گفت‌وگو با خبرنگار واحد خبری دانشگاه جامع علمی کاربردی آذربایجان شرقی، اظهار کرد: در دو دوره‌ی مسابقات مناظرات دانشجویی استان کرمانشاه شرکت کردیم ولی این اولین دوره‌ی کشوری است که در آن شرکت می‌کنیم.

ادامه مطلب
مصاحبه با نماینده دانشجویان تیم رادمین قند کرج استان البرز

مصاحبه با نماینده دانشجویان تیم رادمین قند کرج استان البرز جدید

مهدی هنرمند راد در گفت‌وگو با خبرنگار واحد خبری دانشگاه علمی کاربردی آذربایجان شرقی، با بیان این‌که ما تاکنون در چهار دوره‌ی مناظرات استانی و دو دوره نیز در سطح کشوری شرکت کردیم، گفت: سطح سومین مسابقات مناظرات دانشجویی از لحاظ کمی و کیفی بسیار مطلوب است.

ادامه مطلب
مصاحبه با حمیدرضا مهدی زاده،  نماینده‌ی تیم جهاد دانشگاهی یک از واحد تهران غرب استان تهران

مصاحبه با حمیدرضا مهدی زاده، نماینده‌ی تیم جهاد دانشگاهی یک از واحد تهران غرب استان تهران جدید

حمیدرضا مهدی زاده در ابتدا با اشاره به این که شانزده تیم شرکت کننده در این دوره از مسابقات از بین فیلم های ارسالی به هیئت برگزاری مسابقات گزینش شده بودند؛ سطح مسابقات را نسبت به دوره ی قبلی، بهتر ارزیابی کرد.

ادامه مطلب