اسلایدر - آرشیو

نشست خبری رویداد شتاب نخودچی

نشست خبری رویداد شتاب نخودچی گالری

نشست خبری دکتر قالیچی، رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان آذربایجان شرقی و مسئولان برگزاری رویداد شتاب نخودچی با اصحاب رسانه صبح روز شنبه مورخ ۲۸ دی ۹۸ در سالن جلسات واحد استانی برگزار گردید.

ادامه مطلب
ثبت نام از متقاضیان تدریس در دانشگاه جامع علمی کاربردی تمدید شد

ثبت نام از متقاضیان تدریس در دانشگاه جامع علمی کاربردی تمدید شد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی ،نظر به درخواست مکرر جمعی از متقاضیان تدریس در دانشگاه جامع علمی کاربردی که به هر دلیلی موفق به ثبت نام در فراخوان تدریس این دانشگاه نشده اند به اطلاع میرساند کلیه متقاضیان می توانند تا ساعت ۲۴ روز سه شنبه ۹۸/۱۰/۲۴ به سامانه ثبت نام به آدرسuast.ac.ir مراجعه نمایند.

ادامه مطلب
حضور دانشگاه جامع علمی کاربردی در مراسم گرامیداشت شهادت سپهبد سلیمانی

حضور دانشگاه جامع علمی کاربردی در مراسم گرامیداشت شهادت سپهبد سلیمانی گالری

دانشگاه جامع علمی کاربردی استان آذربایجان شرقی، همصدا و همدل با اقشار مردم در غم از دست دادن سردار سپهبد؛ شهید سلیمانی در مراسم گرامیداشت سپهبد سلیمانی در مصلای اعظم امام خمینی حضور یافتند.

ادامه مطلب
بازدید از کارخانه تراکتورسازی و دیدار با مدیر عامل کارخانه

بازدید از کارخانه تراکتورسازی و دیدار با مدیر عامل کارخانه گالری

در راستای گسترش آموزش های مهارتی و تعامل و همکاری با کارخانجات و صنایع استان؛ دکتر قالیچی، رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان و هیات همراه با حضور در کارخانه تراکتورسازی ضمن دیدار با مدیر عامل این شرکت، روز شنبه مورخ ۱۴ دی ماه از کارخانه بازدید به عمل آوردند.

ادامه مطلب
دیدار با جانباز هشت سال دفاع مقدس

دیدار با جانباز هشت سال دفاع مقدس گالری

پیرو دیدارهای صمیمی مسئولین دانشگاه جامع علمی کاربردی استان با خانواده معزز شهدای والامقام، ایثارگران و جانبازان هشت سال دفاع مقدس؛ دکتر قالیچی، رئیس دانشگاه علمی کاربردی استان آذربایجان شرقی؛ به همراه تعدادی از مسئولان واحد استانی با حضور در منزل جانباز سرافراز هشت سال دفاع مقدس، آقای تیموری، با وی و خانواده ایشان دیدار نمودند.

ادامه مطلب