اخبار - آرشیو

جلسه شورای مشورتی
جلسه شورای مشورتی

جلسه شورای مشورتی گالری

گزارش تصویری جلسه شورای مشورتی دانشگاه جامع علمی کاربردی روز چهارشنبه مورخ ۳۰ آبان ۹۷ در محل دفتر ریاست واحد استانی

ادامه مطلب
مراسم کوهپیمایی عینالی به مناسبت هفته بسیج
مراسم کوهپیمایی عینالی به مناسبت هفته بسیج

مراسم کوهپیمایی عینالی به مناسبت هفته بسیج گالری

مراسم کوهپیمایی عینالی به مناسبت هفته بسیج توسط واحد استانی آذربایجان شرقی برگزار شد. این مراسم با مشارکت مرکز آموزش علمی کاربردی ماشین سازی تبرز با حضور دکتر قالیچی، رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان آذربایجان شرقی؛ تعدادی از روسای مراکز آموزشی، کارکنان استانی و مراکز آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی استان آذربایجان شرقی صبح روز چهار شنبه ۳۰آبان ۹۷ در عینالی تبریز برگزار گردید.

ادامه مطلب
کارگاه مجموعه قوانین و مقررات آموزشی دانشگاه
کارگاه مجموعه قوانین و مقررات آموزشی دانشگاه

کارگاه مجموعه قوانین و مقررات آموزشی دانشگاه گالری

به منظور تعامل بیشتر مدیران و کارشناسان آموزشی مراکز آموزش علمی کاربردی استان آذربایجان شرقی با مجموعه قوانین و مقررات آموزشی دانشگاه و قوانین نظام وظیفه، کارگاه توجیهی در همین موارد برگزار گردید. این کارگاه آموزشی با حضور آقای مهندس رسول روحی لاله، رئیس خدمات آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی استان و ۴۰ نفر از کارشناسان مراکز آموزش علمی کاربردی استان در محل اتاق جلسات دانشگاه استان آذربایجان ¬شرقی ساعت ۳۰/۹ صبح روز سه¬شنبه مورخ۲۹/۰۸/۱۳۹۷ برگزار گردید. در این کارگاه توجیهی که با مشارکت همه کارشناسان و به صورت جلسه پرسش و پاسخ همراه بود، مجموعه قوانین و مقررات آموزشی دانشگاه و همچنین آخرین بخشنامه¬ها و وقوانین نظام وظیفه مورد بحث قرار گرفت.

ادامه مطلب
مراسم بزرگ جشن دانش آموختگان دانشگاه جامع علمی کاربردی استان آذربایجان شرقی
مراسم بزرگ جشن دانش آموختگان دانشگاه جامع علمی کاربردی استان آذربایجان شرقی

مراسم بزرگ جشن دانش آموختگان دانشگاه جامع علمی کاربردی استان آذربایجان شرقی گالری

مراسم بزرگ جشن دانش آموختگان دانشگاه جامع علمی کاربردی استان آذربایجان شرقی با حضور دکتر پزشکیان، نایب رئیس و نماینده محترم مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی؛ دکتر امید، ریاست محترم دانشگاه جامع علمی کاربردی کل کشور؛ دکتر پیش بین، معاون فرهنگی و دانشجویی ؛ دکتر بهرهی، مدیر امور فرهنگی؛ روسای واحدهای استانی منطقه ۳ دانشگاه؛ روسای مراکز آموزشی استان، نمایندگان مدرسان، کارآفرینان، ۳۶۰ دانش آموخته و در کل با حضور بیش از ۸۰۰ نفر در سالن آمفی تئاتر پتروشمی تبریز صبح روز ۲۳ آبان ۹۷ برگزار گردید.

ادامه مطلب
نشست هم اندیشی مسئولان فرهنگی واحد استانی آذربایجان شرقی با حضور دکتر پیش بین
نشست هم اندیشی مسئولان فرهنگی واحد استانی آذربایجان شرقی با حضور دکتر پیش بین

نشست هم اندیشی مسئولان فرهنگی واحد استانی آذربایجان شرقی با حضور دکتر پیش بین گالری

نشست هم اندیشی فرهنگی دانشجویی مسئولان فرهنگی دانشگاه جامع علمی کاربردی با حضور دکتر پیش بین، معاون فرهنگی و دانشجویی؛ دکتر بهرهی، مدیر امور دانشجویی؛ دارابی، مدیر امور فرهنگی؛ تجلی، مدیر کل تربیت بدنی؛ مسئولان فرهنگی و دانشجویی م مراکز آموزشی استان آذربایجان شرقی، صبح روز سه شنبه ۲۲ آبان ماه برگزار گردید.

ادامه مطلب
نشست فرهنگی دانشجویی منطقه ۳ دانشگاه
نشست فرهنگی دانشجویی منطقه ۳ دانشگاه

نشست فرهنگی دانشجویی منطقه ۳ دانشگاه گالری

نشست هم اندیشی فرهنگی دانشجویی منطقه ۳ دانشگاه جامع علمی کاربردی با حضور دکتر پیش بین، معاون فرهنگی و دانشجویی؛ دکتر بهرهی، مدیر امور دانشجویی؛ دارابی، مدیر امور فرهنگی؛ تجلی، مدیر کل تربیت بدنی؛ روسای واحدهای استانی منطقه ۳ (آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، زنجان و اردبیل)؛ مسئولان فرهنگی و دانشجویی منطقه ۳ و نمایندگان مراکز آموزشی استان های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل، زنجان در دانشگاه جامع علمی کاربردی استان آذربایجان شرقی صبح روز سه شنبه ۲۲ ابان ماه برگزار گردید. در ابتدای نشست دکتر قالیچی، رییس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان آذربایجان شرقی؛ فرارسیدن ماه ربیع الاول را خدمت تمامی مسئولان دانشگاه علمی کاربردی تبریک گفت. رییس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان آذربایجان شرقی در ادامه به برخی از فعالیت ها و اقدامات انجام شده توسط واحد استانی آذربایجان شرقی اشاره کرده و به ارائه گزارشی مجمل و مختصر در خصوص برنامه ها و مراسم فرهنگی آموزشی، پژوهشی و... انجام شده پرداخت. قالیچی هم چنین به فعالیتهای مشترک انجام شده با همکاری استان های منطقه ۳ اشاره کرده و گفت: به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس و آغاز سال تحصیلی جدید صعود به قله کمال سهند با حضور پرشور دانشجویان و مدرسان استان آذربایجان شرقی بودیم که در این صعود تعدادی از دانشجویان و مسئولان منطقه ۳ هم حضور داشتند. وی افزود: امیدواریم که با برنامه ریزی های به عمل آمده شاهد برگزاری برنامه های مشترک پژوهشی، آموزشی و فرهنگی مشترک با همکاری واحدهای استانی منطقه ۳ باشیم. دکتر پیش بین، معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه؛ در ادامه به برنامه ریزی ها و فعالیت های انجام شده دانشگاه در طی دوسال اخیر پرداخته و گفت: بر اساس اقدامات انجام شده و همکاری های همه جانبه روسا و همکاران واحد استانی خدای را شکر آینده دانشگاه رو به روشنایی بوده و شاهد رشد کیفی آموزش ها و مسایل فرهنگی در دانشگاه هستیم. پیش بین اشاره ای به بازبینی و اصلاح اساسنامه دانشگاه در ماه های گذشته کرده و ادامه داد: اساسنامه دانشگاه به طور چشمگیری اصلاح شده و در آن به واحدهای استانی جایگاه خاصی تعریف شده و جایگاه واحدهای استانی تقویت شده است. وی ادامه دادک بعد از پایش های انجام شده دو سال اخیر اکنون شاهد رویش در دانشگاه هستیم و هر روز این رویش ها در تمامی حوزه ها خود را بروز می دهد. مشاور رئیس دانشگاه افزود: در سال اخیر با عنایت به اینکه خروجی از آموزش و پرورش نداشتیم ولی با این حال بالای ۷۰ هزار نفر پذیرش دانشجو داشتیم که با وضع موجود واقعا رقم قابل توجهی می باشد. معاون فرهنگی دانشگاه به برنامه های آتی اشاره کرده و گفت: در ماه های آتی جشنواره رویش با حضور تمامی دانشگاه های کشور در واحد استانی خوزستان برگزار خواهد شد که این اولین برنامه کشوری در دانشگاه جامع می باشد که تمامی دانشگا های کشور در آن حضور دارند. در ادامه جلسه روسای واحد های استانی منطقه ۳ کشور ( آذربایجان غربی، زنجان و اردبیل) و مسئولان فرهنگی و دانشجویی و نمایندگان مراکز آموزشی به ارائه گزارشی از اقدامات انجام شده پرداختند. هم چنین تبادل نظر، همفکری، بحث و بررسی در خصوص مسایل فرهنگی و دانشجویی از دیگر برنامه های این نشست هم اندیشی بود.

ادامه مطلب
جلسه همفکری کمیته اجرایی جشن دانش آموختگان
جلسه همفکری کمیته اجرایی جشن دانش آموختگان

جلسه همفکری کمیته اجرایی جشن دانش آموختگان گالری

جلسه همفکری کمیته اجرایی جشن دانش آموختگان واحد استانی صبح روز دوشنبه ۲۱ آبان ۹۷ در سالن جلسات دانشگاه با حضور دکتر قالیچی، ریاست واحد استانی و اعضای کمیته برگزار گردید.

ادامه مطلب