کیفیت مطلوبی آموزش‌های دانشگاه جامع علمی کاربردی

۲۷ آذر ۱۳۹۷ | ۱۹:۱۵ کد : ۴۱۵۲۵ اخبار شیرپوینت اسلایدر اخبار
مشاور کارآفرینی و برگزار کننده رویدادهای استارت‌آپی با تاکید بر نقش موثر دانشگاه علمی کاربردی در مهارت‌آموزی به جوانان، گفت: آموزش‌های ارائه شده در دانشگاه جامع علمی کاربردی از کیفیت مطلوبی برخوردار است.
 
به نقل از خبرگزاری ایسنا؛ علی‌رضا ولی‌اللهی در حاشیه نمایشگاه اشتغال و توسعه کارآفرینی با اشاره به اینکه آموزش‌های ارائه شده در دانشگاه جامع علمی کاربری در راستای عملی کردن ایده‌هایم بسیار موثر بوده است، اظهار کرد: فعالیت‌های ما اکثرا در زمینه‌ی آی‌تی بوده اما در زمینه کارآفرینی در حوزه‌های دیگر نیز با برگزاری استارت‌آپ‌ها فعالیت می‌کنیم.
 
وی بیان کرد: ما با برگزاری رویدادهای استارت آپی تجربیات خود را در اختیار جوانان قرار داده و در رابطه با اشتغال‌زایی و تبدیل علم به ثروت، راهنمایی‌ها و مشاوره‌های لازم را ارائه می‌دهیم تا دانشجویان دارای ایده و طرح، دانش خود را به مرحله سوددهی برسانند.
 
وی که یکی از دانش‌آموختگان دانشگاه جامع علمی کاربردی استان است، در توصیه‌های به دانشجویان خاطرنشان کرد: اگر دانشجویان بطور جدی به محتوای آموزش‌ها توجه کرده و مقوله عمل را با آموخته‌های خود درآمیزند، در نتیجه آموزش‌های ارائه شده در دانشگاه جامع علمی کاربردی نیز اثربخشی لازم را خواهد داشت.
 
ولی‌اللهی داشتن تلاش و پشتکار در دانشجویان را لازمه‌ی اثربخشی آموزش‌ها دانست و گفت: برخی از رشته‌هایی که اخیرا در دانشگاه جامع علمی کاربردی تدریس می‌شوند در حوزه کارآفرینی و توسعه اشتغال بسیار موثر است.
 
وی با ابراز رضایت از سطح کیفی آموزش‌های ارائه شده در دانشگاه جامع علمی کاربردی استان، تاکید کرد: این ظرفیت در برخی از مراکز علمی و کاربردی استان وجود دارد که مقطع کارشناسی ارشد را نیز در مراکز خود ارائه دهند.
 
این کارآفرین با مقایسه آموزش‌های ارائه شده در دانشگاه جامع علمی کاربردی با سایر دانشگاه‌ها، افزود: سیستم آموزشی موجود در دانشگاه جامع علمی کابردی در حوزه کارآفرینی که نیاز روز جامعه است بسیار موثر است و این دانشگاه در مسیر دانشگاه‌های نسل سومی، حرکت می‌کند.
 
علیرضا ولی اللهی یکی از دانش‌آموختگان دانشگاه جامع علمی کاربردی استان در رشته مهندسی آی‌تی بوده که با برگزاری رویدادهای استارت آپی توانسته در حوزه کارآفرینی برای جوانان و دانشجویان گام‌هایی را بردارد.
 
وی تحصیلات خود را در مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی استان طی کرده است.
 
گفتنی است، نمایشگاه اشتغال و توسعه کارآفرینی با هدف معرفی کارآفرینان و مولدان کسب و کار و معرفی رشته‌ها و مشاغل قابل احراز به همت دانشگاه جامع علمی کاربردی آذربایجان‌شرقی در مرکز آموزش علمی  کاربردی ماشین‌سازی تبریز برپا شده است.
 
این نمایشگاه از 26 الی 29 آذرماه سال‌جاری از ساعت 9 الی 18 میزبان مردم استان خواهد بود.

نظر شما :