Aryanic
صفحه اصلي > اخبار 

اخبار > کارگاه آموزشی و مراسم ازدواج دانشجویی

 


  چاپ        ارسال به دوست

مراسم ازدواج دانشجویی دانشگاه جامع علمی-کاربردی واحد استان آذربایجان شرقی

کارگاه آموزشی و مراسم ازدواج دانشجویی

کارگاه آموزشی  ویژه دانشجویان مزدوج مراکز آموزش علمی-کاربردی استان آذربایجان شرقی و مراسم ازدواج دانشجویی با حضور دانشجویان مزدوج در سال 1395، دکتر قالیچی رییس واحد استانی آذربایجان شرقی، مدیران و همکاران مراکز آموزش علمی-کاربردی استان در سالن اجتماعات واحد استانی برگزار شد.

در بخش  کارگاه آموزشی که از ساعت 8 الی 30/10 صبح برگزار شد دکتر باباپور عضو هیأت علمی دانشگاه تبریز درخصوص مهارت های زندگی و حجت الاسلام و المسلمین نجفیان درباره سبک زندگی ایرانی اسلامی مطالبی را ارائه نمودند. در بخش بعدی که مراسم ازدواج دانشجویی با حضور دانشجویان مزدوج، مسئولین دانشگاه جامع علمی-کاربردی و مراکز آموزش علمی-کاربردی استان برگزار شد، دکتر قالیچی رییس واحد استان آذربایجان شرقی ضمن تبریک پیوند ازدواج دانشجویان، با اشاره به سفارش حضرت امام (ره) در خصوص یکی از زوج های جوان که فرموده بودند « با همدیگر بسازید»، عنوان کردکه همه گفتنی ها در این جمله کوتاه نهفته است و سفارش من به شما دانشجویان این است که در زندگی مشترک با توکل به خداوند متعال و در کنار هم بودن بتوانید زندگی سعادتمندی داشته باشید.

در ادامه مراسم مهندس صابر حیدر قلیزاده مسئول امور فرهنگی واحد استانی و رابط دفتر نهاد رهبری گزارشی از ثبت نام شرکت کنندگان در سال 95 را ارئه نمود و گفت در سال جاری 32 زوج از مراکز آموزش علمی-کاربردی استان در بیستمین دوره ازدواج دانشجویی ثبت نام کرده اند و علاوه بر شرکت در کارگاه آموزشی، در اردوی فرهنگی مشهد مقدس نیز شرکت نموده اند. در ادامه، برنامه های  هنری شامل اجرای نمایش توسط گروه هنری مرکز آموزش فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و موسیقی زنده بود.

 

 در پایان به دو نفر از دانشجویان که با مهریه ای معادل 14 سکه به نام 14 معصوم زندگی خود را شروع کرده بودند، به نمایندگی از تمامی دانشجویان  هدایایی اهدا شد و پس از پایان مراسم، به همه دانشجویان مزدوج هدایایی از سوی واحد استانی دانشگاه تقدیم گردید.

 

 

 

 

 
١٤:١٩ - شنبه ٢١ اسفند ١٣٩٥    /    عدد : ٢٦٢٥١    /    تعداد نمایش : ٦١٠