Aryanic
صفحه اصلي > اخبار 

اخبار > جشن انقلاب دانشگاه روز چهارشنبه 21 بهمن ماه در فرهنگسرای بزرگ الغدیر برگزار شد.

 


  چاپ        ارسال به دوست

جشن انقلاب دانشگاه جامع علمی-کاربردی واحد استان آذربایجان شرقی

جشن انقلاب دانشگاه روز چهارشنبه 21 بهمن ماه در فرهنگسرای بزرگ الغدیر برگزار شد.
دانشگاه در پیچ تحولی بسیار مهمی قرار دارد که بطور واقعی می خواهد وارد جمع دانشگاههای نسل سوم شود.

همزمان با ایام ا... دهه فجر و ایام بزرگداشت پیروزی انقلاب، مدرسان، دانشجویان و کارکنان خدوم دانشگاه جامع علمی-کاربردی استان آذربایجان شرقی طی مراسمی که در فرهنگسرای الغدیر و با برنامه های متنوع انجام شد، با آرمانهای انقلاب اسلامی و معمار کبیر انقلاب، حضرت امام خمینی(ره) تجدید پیمان کردند.

دکتر امین فرد رئیس واحد استانی دانشگاه جامع علمی-کاربردی در آغاز این مراسم ضمن خیر مقدم به حضار، فلسفه انقلاب اسلامی را تشریح و وحدت و اطاعت از ولایت مطلقه فقیه را رمز ماندگاری و تداوم انقلاب برشمرد.

ایشان دو قطبی شدن جامعه را خطر بزرگی دانسته و همگان را بر هوشیاری و بصیرت فراخواند.

امین فرد در بخش دیگری از سخنان خود انتخابات 7 اسفند را مهم دانسته و بر لزوم حضور پرشور همگان در پای صندوقهای رای تاکید کردند؛ همچنین از افراد رد صلاحیت شده خواست، ضمن صبر و تمکین از قانون، بر حفظ وحدت جامعه کمک کنند.

رئیس واحد استانی دانشگاه جامع علمی-کاربردی در ادامه سخنان خود افزود: دانشگاه ما با ریاست جناب آقای دکتر اخباری و نقش اصلی مشاور عالی ایشان، بطور جد درصدد است نقش بزرگی را در راستای اشتغال جوانان ایفا کند.

ایشان گفتند: دانشگاه در پیچ تحولی بسیار مهمی قرار دارد که بطور واقعی می خواهد وارد جمع دانشگاههای نسل سوم شود. در همین راستا همه همکاران واحد استانی نقش بسیار مهمی را به عهده گرفته اند که اثرات آن در سال 95 خود را نشان خواهد داد.

دکتر امین فرد از کلیه روسای مراکز آموزشی سراسر استان خواست در این حرکت مهم با واحد استانی همکاری کنند.

ایشان در پایان بر اهمیت مجموعه قوانین ( که اخیراً به همه مراکز ارسال شده است ) اشاره و بر اجرای آن تاکید کرد و گفت: مراکز موظفند آن مجموعه را به دانشجویان و اساتید اطلاع رسانی کنند.


١٣:٣٧ - شنبه ٢٤ بهمن ١٣٩٤    /    عدد : ٢٢١١١    /    تعداد نمایش : ٥٧٤