Aryanic
صفحه اصلي > اخبار > اخبار گذشته 

اخبار > بیانیه دانشگاه جامع علمی-کاربردی واحد استان اذربایجان شرقی در 16 آذرماه - روز دانشجو

 


  چاپ        ارسال به دوست

بیانیه دانشگاه جامع علمی-کاربردی واحد استان اذربایجان شرقی در 16 آذرماه - روز دانشجو

در طول يك‌قرن اخير، همواره ايران عزيز شاهد حضور فعال جامعه دانشگاهي كشور در عرصه‌هاي مختلف فرهنگي، اجتماعي و سياسي بوده است. در اين ميان، 16 آذر 1332 سرآغازي بر حضور آگاهانه و تاثيرگذار دانشگاهيان در عرصه سياسي كشور  بود که این حضور هوشمندانه در سال 57  به عنوان يكي از اركان اصلي پيروزي انقلاب اسلامي ايران به رهبري حضرت امام خميني(ره) تجلي يافت.

امروزه سیطره و سلطه جهانی به سردمداری آمریکا در حالی به تقویت نیروهای تروریستی در سراسر جهان کمک مالی و فکری می کند که خود را به ظاهر داعیه آزادی و صلح در جهان معرفی می کند.

دانشجویان بصیر و نفوذ ناپذیر ایران اسلامی با نصب العین قرار دادن منویات مقام معظم رهبری(دامت برکاته) ضمن پیگیری امور "برجام" و جریان احتمالی نفوذ هرگونه دخالت  سیاستمداران آمریکا در کشور را رصد کرده و مانع نفوذ خواهند شد؛ چرا که حتی اگر "برجام " پس از تصویب به اجرا گذاشته شود ایران و ایرانیان بدون لحاظ قرار دادن ملت و دولت آمریکا، صرفاً کشور آمریکا را نماد و سمبل استعمارگری در جهان دانسته و هماره با اندیشه های این سلطه گر استعماری مبارزه خواهند کرد و مانع نفوذ عناصر بیگانه به کشور خواهد شد.

خانواده بزرگ دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد استان آذربایجان شرقی، اعم از کارکنان، مدرسان دانشجویان ضمن بزرگداشت روز دانشجو، از تمام دانشجویان آرمان گرا و آزادی خواه می خواهیم که همچون گذشته در سایه ولایت فقیه و مکتب اسلام ناب، استقامت را سرلوحه ی فعالیت های خود قرار دهند و با بصیرت آگاهانه خود مانع نفوذ جریان های افراطی گردند؛ چرا که نصرت " دادار بیدار"  نزدیک است .

 

 

بسیج اساتید، کارمندی و دانشجویی دانشگاه جامع علمی-کاربردی آذربایجان شرقی

 


١٦:١٢ - ١٦ آذر ١٣٩٤    /    عدد : ٢١٢٧١    /    تعداد نمایش : ٦٧٩